Погана електропроводка в квартирі: це трагедія, чекає щоб статися!

 

         Електрична система будь-якої квартири або будинку, в Україні або де-небудь ще в світі, життєво важлива для нормального функціонування будинку і його жителів. Але погана електропроводка - криє в собі дуже велику небезпеку для життя, і власності домовласників. Адже для початку пожежі - досить однієї іскри, а наші оселі, як правило заповнені легко-займистими матеріалами, що неминуче можуть знищити не тільки вашу власність, але і забрати життя людей, адже погана проводка це «бомба» уповільненої дії. Є багато місць у Вашій квартирі або будинку, де можуть бути проблеми з електропроводкою, такі як:

 

 

        1. Електричний щиток і блоки запобіжників, які є в багатьох квартирах і будинках застарілими.

 

        Як давно ви перевіряли свій блок запобіжників? Старі блоки запобіжників були розроблено, щоб протистояти напрузі від використання електроприладів високої напруги в даний час такі як телевізори з плоским екраном, DVD-плеєри, домашні кінотеатри, холодильники, комп'ютери, мікрохвильовки, електрочайники, електрона і кондиціонери. Чистий обсяг напруги цих приладів зазвичай змушує старі блоки запобіжників танути, тим самим викликаючи проблеми в поганій електропроводці і перетворює їх в надзвичайно пожежонебезпечні.

 

 

        2. Старі вимикачі.

 

     Подібні до застарілим блокам запобіжників, старі вимикачі - пожароопасносности, тому що вони не можуть справлятся з перевантаженнями і особливо небезпечні для тих, хто ними користується. Ці види старих вимикачів, сприяють зносу і того проблемної електропроводки.

 

 

        3. Електричні мережі, зроблені недосвідченими електриками.

 

     Багато проблем з електропроводкою також викликані самостійними рішенням проблем. Або багато людей звертаються до некваліфікованими електриками і беруться за роботу тільки заради грошей але багато в чому не вміють правильно виконувати електромонтажні роботи. Але не дарма ж існують фахівці електрики та інженери електрики які повинні здійснювати всі електромонтажні роботи відповідно до інструкцій.

 

 

        4. Електричні виходи і штепселя, які стерлися.

 

      Повинні бути замінені електричні виходи у електричних виходів є своя власна тривалість життя, і коли штепселя починають випадати, тоді Вам потрібно зауваж електричний вихід або штепсель. Адже стерті штепселя і виходи - це приклад коли псується електропроводка, а також електрообладнання що може призвести до пожежі, а в деяких випадках і до смерті людей від ураження електричним струмом.

 

 

        5. Брак Пристроїв захисного вимикання (ПЗВ).

 

     Ви знаєте, скільки ПЗВ має Ваш будинок або квартира? Вимоги безпеки диктують потребу приблизно в 10 або більше ПЗВ але деякі будинки і квартири мають менше норми. Це може привести до перевантажень і призводить до зносу електроустаткування, також плавлять ПЗВ і блоки запобіжників. Монтаж додаткових ПЗВ самому досить ризикована справа, тому рекомендуємо звернутися до досвідченого електрика.

 

 

          Якщо ви стикаєтеся з якимись проблемами електропроводки, найкраще зателефонуйте і проконсультуйтеся у професійного електрика, або у електромонтажної організації. Так як їм добре відомі всі вимоги безпеки, та й якщо у Вас буде працювати досвідчений електрик ви зможете спокійно спати і не про що не беспокоіться.Ведь досвідчений електрик або електромонтажна організація - це гарантія якості, і гарантія збереження вашого майна.