Пожежні шафи. перезарядка вогнегасників

Пожежні шафи Київ.

 Послуги з перезарядки вогнегасників.

Перезарядити вогнегасник.

 

 

Пожарные шкафы.

                             

ООО «Эл-Ком Сервис» предлагает к реализации несколько видов пожарных шкафов:

 

Шкаф пожарный для пожарного рукава, размерами – 600х600х230 с установленной кассетой для пожарного рукава.

 

Шкаф пожарный для пожарного рукава и огнетушителя, размерами – 700х900х230 с установленной кассетой для пожарного рукава.

 

Пожарные щиты.

 

      

ТОВ «Ел-Ком Сервіс» пропонує до реалізації протипожежні щити відкритого і закритого типу:

 

Щит металевий відкритого типу (з комплектацією)

 

Щити і стенди пожежні призначені для зберігання пожежного інвентарю та обладнання.

 

У комплект пожежних щитів та стендів входять: лом, багор, лопата і два конусних відра.

 

* Додатково може бути укомплектований двома вогнегасниками.

 

Щит металевий закритого типу (з комплектацією)

 

Щити і стенди пожежні призначені для зберігання пожежного інвентарю та обладнання.

 

У комплект пожежних щитів та стендів входять: лом, багор, лопата і два конусних відра.

 

* Додатково може бути укомплектований двома вогнегасниками.

 

Вогнегасники.

 

Вогнегасник є незамінним помічником при боротьбі з пожежею на початковій стадії його розвитку. Наявність цього атрибуту пожежної безпеки сьогодні потрібно всюди: в автомобілі, на складі, різних приміщеннях громадського користування.

 

За класифікацією вогнегасної речовини вогнегасники розподіляються на: порошкові, вуглекислотні, пінні, повітряно-пінні

 

Порошкові вогнегасники призначені для гасіння загорянь твердих, рідких і газоподібних речовин, пожеж класу А, В, С. порошкові вогнегасники дозволені для гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою до 1000 В.

 

Вуглекислотні вогнегасники призначені для екстреного гасіння загорянь речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу повітря. Ідеально підходить для гасіння загоряння електрифікованим залізничному транспорті, гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою не більше 10кВ. Добре зарекомендував себе в гасінні пожеж класу А, В, С.

 

Повітряно-пінні вогнегасники призначені для гасіння загорянь тліючих матеріалів, а так само, горючих рідин на різних промислових і сільськогосподарських підприємствах і складах горючих матеріалів. Повітряно-пінні вогнегасники не призначені для гасіння електроустановок, що знаходяться під напругою. Застосуємо для гасіння пожеж класу А і В.

 

«Ел-Ком Сервіс» пропонує вогнегасники різної ємності і класифікації пожежогасіння.

 

Наші фахівці з радістю допоможуть Вам підібрати вогнегасник, необхідний Вам для гасіння пожеж різних класів складності.

 

 

Перезарядка вогнегасників.

 

Експлуатація вогнегасників вимагає чіткого дотримання правил користування, перевірки і перезарядки. Серед інших заходів, особливого контролю вимагає перезарядка.

 

Перезарядка вогнегасника повинна здійснюватися в строго визначені терміни. Перезарядку повинні виробляти компанії та установи, які мають на це офіційний дозвіл держави.

 

ТОВ «Ел-Ком Сервіс» має офіційний дозвіл на проведення робіт з перезарядки вогнегасників.

 

Пропонуємо Вам ознайомитися з декількома правилами експлуатації і перезарядки вогнегасників, дотримання яких гарантує Вам спрацьовування вогнегасника в екстрену хвилину.

 

Всі вогнегасники повинні заряджатися відразу після застосування.

 

Терміни перезарядки вогнегасників залежать від умов їх експлуатації та від виду використовуваного ОТВ.

 

Вогнегасники з багатокомпонентним стабілізованою зарядом на основі вуглеводневої піноутворювача повинні заряджатися не рідше одного разу на 2 роки.

 

Повітряно-пінні вогнегасники, внутрішня поверхня корпусу яких захищена полімерним або епоксидним покриттям, або корпус вогнегасника виготовлений з нержавіючої сталі, або в яких фторсодержащий піноутворювач знаходиться в концентрованому вигляді в окремій ємності і змішується з водою тільки в момент застосування вогнегасників, повинні перевірятися з періодичністю, рекомендованої фірмою-виробником вогнегасників. Перезаряджатися такі вогнегасники повинні не рідше одного разу на 5 років.

 

Порошкові вогнегасники, які використовуються для захисту транспортних засобів, повинні обов'язково перевірятися в повному обсязі з інтервалом не рідше одного разу в 12 місяців. Порошкові вогнегасники, встановлені на транспортних засобах поза кабіною або салону і піддаються впливу несприятливих кліматичних і (або) фізичних факторів, повинні заряджатися не рідше разу на рік, інші вогнегасники, встановлені на транспортних засобах, не рідше одного разу на два роки.

 

 

«Ел-Ком Сервіс» попереджає - недотримання перерахованих правил може призвести до неспрацьовуванні вогнегасника в екстрену хвилину.