Система «Антілід»

                    Антизледеніння

                    Монтаж Системи антизледеніння

 

При монтажі систем антизледеніння (антикригові системи) нагрівальний кабель необхідно закріплювати монтажною стрічкою з кроком 2,5 см. Так само допускається закріплення нагрівального кабелю на монтажній сітці. Для цього слід застосовувати хомути, які повинні бути акуратно затягнуті, щоб уникнути стискання і згодом пошкодження кабелю при перегріванні.

 

                   Монтаж нагрівального кабелю в жолобі.

 

Жолоб - це частина водостоку, як правило, він горизонтальний. Завдання жолоби полягає в зборі води з даху і перенаправлення її в водостічну трубу. Укладання нагрівального кабелю в жолобі проводитися «доріжкою» складається з декількох паралельних ліній.

 

Для жолоби діаметром від 100 до 200 мм і для «холодної даху», як правило, укладають дві лінії кабелю потужністю 28 Вт / пог.м, при цьому загальна потужність повинна бути не менше 50 - 60 Вт / м.

 

Якщо жолоб більшого діаметра, то кількість ліній нагрівального кабелю збільшиться до 5.

 

При «теплою даху» загальна потужність збільшиться від 80 до 100 Вт / м.

 

Монтаж ліній нагрівального кабелю в жолобі здійснюється або спеціальними кріпленнями, або нержавіючої монтажною стрічкою з кроком від 250 - 350 мм.

 

                    Монтаж нагрівального кабелю у водостічній трубі (у водостоку).

 

Водостік або водостічна труба є основною частиною відводу води з дахів будівель. За рахунок перепаду висоти у водостічній трубі утворюються конвекційні потоки, які призводять до перерозподілу тепла між нижньою і верхньою частиною труби. Це слід враховувати при проектуванні системи антиобледеніння, для цього в нижній частині водостоку додають додаткові витки кабелю.

 

Досить часто системи водовідведення з'єднують безпосередньо з каналізацією, що відкладає свою особливість при проектуванні і монтажі системи антиобледеніння. У даній ситуації нагрівальний кабель прокладається до точки промерзання землі.

 

Іноді водостічні труби йдуть всередині самої будівлі, в цьому випадку слід обігрівати тільки ділянку від воронки до входу в будівлю.

 

Нагрівальний кабель в водостічних трубах кріпитися за допомогою особливого кріплення, яке складається з металевого троса покритого ПВХ оболонкою і затискачів, вони бувають алюмінієві, а так само мідні.

 

Основна складність при монтажі нагрівального кабелю в ринвах це відстеження, щоб лінії НЕ перепліталися і не торкалися один до одного. У водостічних трубах крок кріплення монтажної стрічки становить близько 250 мм.

 

                    Монтаж нагрівального кабелю в Єндови.

 

Єндова - це поглиблення на стику покрівельних матеріалів, яке утворює внутрішній кут. Тут найчастіше скупчуються снігові маси, перетворюючись, з часом, в обмерзлі брили, які можуть зірватися і завдати серйозної шкоди. Щоб цьому запобігти слід закріпити нагрівальний кабель в цих місцях покрівлі.

 

Монтаж нагрівального кабелю уздовж розжолобків проводиться аналогічно монтажу в жолобах з використанням нержавіючої монтажної стрічки.

 

Монтаж нагрівального кабелю вздовж схилу покрівлі.

 

При відсутності грамотно зробленої водостічної системи найкращим виходом буде встановити систему антиобледеніння вздовж схилу покрівлі. В цьому випадку нагрівальний кабель монтується петлями шириною до 50 см, лінії кабелю повинні бути паралельні покрівлі. Кабель кріпиться монтажною стрічкою.

 

Для захисту нагрівального кабелю від механічних пошкоджень обов'язково встановіть снігоотбойника.

 

 

                    Антизледеніння.

 

Система антиобледеніння забезпечує захист конструкційних особливостей будівлі від природних ушкоджень, які купуються в зимовий період. З появою систем танення снігу стало можливим запобігання руйнувань і деформації відсотків, жолобів і каналізаційних стоків. Така система легко очистить покрівлю від скупчення снігу, а також запобіжить утворенню бурульок і полою.

 

 

Фасад вашого будинку буде завжди добре виглядати в будь-який час року.

 

Система антиобледеніння, на відміну від традиційних видів очищення дахів, діє безшумно і не помітно, не вимагаючи залучення додаткових людських ресурсів. Завдяки датчикам температури повітря і вологості, система включиться і вимкнеться точно, тоді, коли буде потрібно.

 

Антизледеніння - це економічна система, яка працює роками не вимагаючи ремонту та спеціального обслуговування. Система повністю автоматизована і не вимагає втручання людини, завдяки чому стала настільки популярна в країнах з холодним кліматом.

 

За останні роки багато проектувальників і будівельники взяли на озброєння кабельні системи обігріву покрівлі та фасадів будівель. Що сприятливо позначилося не тільки на зовнішньому вигляді будівель, але також убезпечило перехожих і транспорт від ймовірності зриву великих снігових мас і бурульок, що звисають по краях даху.

 

Звисають бурульки несуть смертельну небезпеку не тільки для людей, а й для техніки, інженерних пристроїв і приладів, розміщених на фасаді будівлі.

 

Поява криги небезпечно з кількох причин:

 

Падіння льодових мас може завдати не тільки матеріальні збитки, але і привести до летального результату.

 

Постійно накопичуються льодові і снігові маси наносять непоправної шкоди покрівлі.

 

Неможливість відведення талих вод в зимово-весняний період, коли сніг на даху активно тане, а водостоки забиті льодом. Це призводить до протікання даху і пошкодження конструкцій будівлі. Така проблема особливо актуальна для останніх поверхів.

 

Ручне очищення криги зменшує час служби покрівлі в рази.

 

Системи антизледеніння (танення снігу) дозволяють:

 

- відмовитися від ручного очищення даху, що продовжує її термін служби;

 

- позбутися від бурульок і скупчуються мас снігу;

 

- забезпечити безперешкодне відведення талої води через водостоки;

 

- виключити протікання даху і руйнування водостічних труб;